Posiadamy już Certyfikat F-Gazowy

Informujemy, że w dniu 10.03.2016 r uzyskaliśmy Certyfikat uprawniający nas do montażu, konserwacji i serwisowania instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych zawierających substancje zubożające warstwę ozonową oraz niektóre fluorowane gazy cieplarniane tzw. F-gazy.

Samsung wprowadza okrągłe klimatyzatory

Klimatyzator kasetonowy Samsung 360 wyróżnia się innowacyjną technologią oraz przemyślanym wzornictwem. Stylowy panel, dostępny w kolorze białym lub czarnym, doskonale sprawdzi się w każdym nowocześnie urządzonym wnętrzu. Panel można również pomalować na wybrany kolor co sprawi, że idealnie wpasuje się on do każdego wnętrza zarówno hotelowego lobby, eleganckiej restauracji czy luksusowego butiku. Urządzenie może być zamontowane w suficie modułowym, jak również jako oddzielny, niezabudowany element wystroju wnętrza. Zarządzanie systemem jest bardzo proste dzięki pilotowi z pokrętłem, które zapewnia intuicyjną nawigację.

Klimatyzatory kasetonowe Samsung 360 będą dostępne na polskim rynku od marca 2016 zarówno dla systemów monosplit CAC, jak również rozbudowanych systemów VRF DVM S. Zakres mocy to 7,1 – 14,0 kW dla systemów CAC oraz 4,5 – 14 kW dla DVM S.

wenty

02.03.2016 Wystawa producentów Forum wentylacji - Salon klimatyzacji

Tegoroczne Targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016, organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbyły się w dniach 1-2 .03.2016 w Warszawie. To największe wydarzenie branży klimatyzacyjno – wentylacyjnej skupiło 170 wystawców z kraju i z zagranicy. Przy okazji targów odbywały się wykłady, prezentacje oraz warsztaty praktyczne w których udział brali producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, inwestorzy i firmy wykonawcze.