Charytatywny Pokaz Mody „Witajcie w naszej bajce”

Dnia 28.05.2017 r. w Restauracji Skala odbyła się II edycja Charytatywnego Pokazu Mody, pod nazwą „Witajcie w naszej bajce”. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Komitet Społeczny Bialska Strefa Kobiecego Komfortu oraz Stowarzyszenie Klub Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Janowa Lubelskiego.

Impreza miała na celu zebranie środków finansowych na szczytny cel, czyli pomoc Ewie – młodej dziewczynie z Białej Podlaskiej z paraliżem czterokończynowym.

Całe wydarzenie obfitowało w liczne atrakcje m.in. odbył się pokaz strojów dziecięcych, uszytych przez lokalną firmę Bialcon. Pokaz tańca towarzyskiego klasy mistrzowskiej oraz koncert znakomitego polskiego muzyka Krzysztofa Antkowiaka.

Dzięki hojności sponsorów udało się zebrać pokaźną kwotę ponad 8400 zł, która zostanie przeznaczona na rehabilitację i sprzęt do rehabilitacji.

Środki pochodziły z licytacji produktów i usług oraz ze stolika z rzeczami, które można było kupić w trakcie pokazu. Również nasza firma FHUP KONCEPT Janusz Kawka miała zaszczyt uczestniczyć w tym przedsięwzięciu oferując przedmiot na licytację. Dziękujemy za zaufanie, bardzo się cieszymy że mogliśmy pomóc Ewie.

Facebook