Ofetry pracy

  • Serwisant monter pomp ciepła
  • Projektant / kosztorysant

Zatrudnimy osobę na stanowisko montera oraz serwisanta pomp ciepła.

Miejsce pracy:  Biała Podlaska

Zadania:

  • montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów
  • przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych podzespołów

Mile widziane:

  • doświadczenie w montażu oraz serwisowaniu pomp ciepła
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia F-GAZ

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowę o pracę)
  • atrakcyjne zarobki
  • wyposażenie stanowiska pracy w niezbędne narzędzia
  • odzież roboczą
  • szkolenia zawodowe

CV proszę przesyłać na maila: biuro@koncept-bp.pl lub bezpośrednio w biurze firmy:

FHUP KONCEPT Janusz Kawka

ul. Sidorska 123

21-500 Biała Podlaska

tel. 606-768-811

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2016 r poz. 926.

Jesteśmy firmą specjalizująca się w projektowaniu, doborze rozwiązań klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz systemów grzewczych. Poszukujemy osoby na stanowisko projektant / kosztorysant.

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Obowiązki:

  • obsługa graficznych programów do projektowania
  • wykonanie i wycena projektu
  • kontakt z klientem w celu doprecyzowania projektu, uwzględnienie poprawek
  • przygotowaniem zapotrzebowania materiałowego
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej
  • opracowywanie kosztorysów i ofert cenowych w odpowiedzi na zapytania kontrahentów na podstawie otrzymanych zestawień przedmiarowych oraz dołączonej dokumentacji technicznej
  • analiza dokumentacji technicznej
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych z głównymi wykonawcami oraz podwykonawcami
  • przygotowywaniu dokumentacji projektowej (analiza pod względem kompletności i poprawności, wprowadzanie poprawnych rozwiązań zamiennych/równoważnych)

Wymagania:

  • znajomość AutoCAD
  • znajomość Norma
  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe inżynierskie)

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego