Ofetry pracy

  • KIEROWNIK INWESTYCJI
  • Koordynator Warsztatu Samochodowego
  • Kosztorysant ze znajomością projektowania

BRANŻA KLIMATYZACJA-WENTYLACJA

Miejsce pracy:  Biała Podlaska

ZADANIA I ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Koordynacja procesu realizacji Inwestycji,
  • Kontrola zgodności realizacji Inwestycji z projektem budowlanym ,wytycznymi inwestora, zasadami wiedzy technicznej oraz przepisami,
  • Kontrola jakości oraz terminów wykonywanych,
  • Prowadzenie dokumentacji dla realizacji poszczególnych etapów inwestycji oraz dokumentacji powykonawczej,
  • Uczestniczenie w naradach koordynacyjnych i wizjach lokalnych,
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami f8irmy,
  • Organizowanie oraz nadzorowanie prac podległych Pracowników i Podwykonawców,
  • Realizacje inwestycji zgodnie z założonym budżetem

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i znajomość programu AutoCad,
  • Umiejętność czytania dokumentacji rysunkowej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, rzetelność, terminowość, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Motywacja do zdobywania nowych doświadczeń,
  • Mile widziane uprawnienia w zakresie wykonywania samodzielnych funkcji w budownictwie,

OFERUJEMY

  • Pełną wyzwań pracę w ugruntowanej na rynku firmie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy :Biała Podlaska

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie Serwisu Samochodowego,
  • Planowanie i regularna kontrola wszystkich ekonomicznych wskaźników zapewniających pozytywny wynik pracy Serwisu,
  • Nadzór nad prawidłową pracą Zespołu,
  • Zarządzanie Personelem zorientowane na wyznaczone przez strategię firmy cele,
  • Regularna ocena wydajności Serwisu,
  • Realizacja i przestrzeganie wyznaczonych standardów firmy,
  • Wdrażanie wyznaczonych celów, wspierania i rozwój sprzedaży oraz działań marketingowych,
  • Odpowiedzialność za techniczny i wizualny stan budynków, inwentarza i taboru serwisu,
  • Analiza rynku lokalnego pod kątem zmian i działań konkurencji.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne lub handlowe,
  • Wiedza na wysokim poziomie z zakresu mechaniki,
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu technik sprzedaży,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w Serwisie Samochodowym na stanowisku doradcy serwisowego lub Mistrza Serwisu,
  • Zorientowanie na Klienta,
  • Łatwość nawiązywania dobrego kontaktu z klientem,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Zorganizowany i samodzielny styl pracy,
  • Umiejętność kierowania zespołem, charyzma,
  • Schludny wizerunek,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz programów MS Office.

Oferta:

  • Umowa o pracę: pensja stała plus jasny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Branża klimatyzacja -wentylacja

 Miejsce pracy: Biała Podlaska

Zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej;
  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności i poprawności, wprowadzanie poprawnych rozwiązań zamiennych/równoważnych;
  • Obsługa graficznych programów do projektowania;
  • Analiza możliwości poprawnego zastosowania wybranych technicznych rozwiązań projektowych;
  • Opracowywanie kosztorysów i ofert cenowych w odpowiedzi na zapytania kontrahentów na podstawie otrzymanych zestawień przedmiarowych oraz dołączonej dokumentacji technicznej inwestycji drogowo-mostowych;
  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie i kompletacja dokumentów potrzebnych do sporządzenia wycen, ofert handlowych;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych z głównymi wykonawcami, odbiorcami, podwykonawcami, dostawcami i projektantami;
  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programów do projektowania AutoCad
  • Znajomość programu Norma PRO i zasad kosztorysowania
  • Umiejętność czytania dokumentacji rysunkowej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
  • Umiejętność swobodnego formułowania wniosków w oparciu o posiadane dane techniczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność ,efektywność, odpowiedzialność
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz zbioru przepisów i wytycznych projektowych w zakresie          budownictwa
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienie
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

Samodzielność w działaniu

Aplikacje proszę wysyłać na adres biuro@koncept-bp.pl z dopiskiem “Praca- nazwa stanowiska